Donderdag 14 mei 2009
Elk nadeel hep z’n voordeel. Zo is het nadeel van een hond dat je er uit moet met weer en wind, het voordeel is dat je er uit moet met weer en wind! En met mooi weer levert dat weer allerlei natuurfoto’s op. Het voordeel van een goed fototoestel is, dat je zulke mooie plaatjes kan schieten, het nadeel is dat ik niet meer kan kiezen welke ik op mijn weglog zal zetten. Dus enkele foto’s van de wespenbokkever.
Ik ben ze even kwijt en ik til het blad op, komen ze op mijn hand ‘het’ doen. Nog een hele klus, de tongetjes hangen uit hun bek.
Zij probeert te ontsnappen, maar hij kan haar niet loslaten, hij is geboeid door haar.
Mannetje en vrouwtje weekschildkevertje op een boterbloem.
Het Kankerfonds waarschuwt voor te lang in de zon zitten, nu zie je wat er van komt: een aangebrand lieveheersbeestje.
Net al een citroengele komkommerspin gezien, nu weer zo’n leuke kleur boorvlieg of klisvlieg of zo.
De familie struiksprinkhaan is laat dit jaar. De gele papavertjes zijn er al lang in mijn tuin, maar vandaag zie ik 8 spruitjes struiksprinkhaan.
nog een op de akelei.
Het is toch niet te geloven hoor, ze doen het zelfs op je hand ;-)))
Mooie foto’s weer joh,
Dat was een wilde orgie van de wespenbokjes….;-))))) die tongetjes….!!!
Ga ook maar eens in de rozemarijn koekeloeren- zijn mooie beestjes;-)