Zondag 13 april 2008
Na de bomenexcursie ga ik ’s middags nog op pad met mijn fototoestel over de oude spoorlijn.
Ik zie een vogeltje in de bomen en ik kan hem nog redelijk op de foto zetten. Ik dacht dat het een grauwe vliegenvanger was, maar gelukkig heb ik navraag gedaan en het blijkt een boompieper te zijn.
De ribis ziet er van dichtbij mooier uit dan van een afstandje.
Op het beton van het stationnetje zie ik iets roods lopen, ik dacht een spin, maar het is de fluweelmijt. Deze is ongeveer 1 cm groot.
Er liep er nog 1.
Een heidelieveheersbeestje is wel een mini-mini. Ongeveer een halve cm groot. Maar wel grappig met z’n rode koppie.
Ja, ik zie wel vaak beestjes met een gebrek- vlinders, eenden, vogels en als je de duiven in een stad bekijkt dan hebben er ook zo veel averij….
OT: Op de hondenpoep!!!;-)))) vraag me af wat het beest gegeten heeft…’k zal niet meer vragen wat je ‘schimmelbron’ is….
Kaal hxe8 nu je hond er niet meer is en ook je loopjes mis je…herkenbaar :-((
Oh ja, heel vaak. Ik vind dat zo zielig…. Ik heb al heel wat Duiven met averij naar de dierenarts gebracht….
Dankjewel voor je bezoekje aan mijn log. Wat een leuk log heb je zeg, ik heb het meteen bij mijn favorieten gezet, kan er veel van leren denk ik! Groeten Yvonne